shadow Услуги

На сьогоднішній день близько 40% жінок у світі фарбують своє волосся. Професійне фарбування волосся стало справжнім мистецтвом, що поєднує в собі талант майстра і сучасні технології.

Змінюючи колір своєї зачіски Ви тим самим свідомо йдете на зміну Вашого образу, іміджу і стилю. І що б ці зміни відобразили всю Вашу внутрішню і зовнішню красу, допомога професіонала просто необхідна.

Цим всім тонкощам і премудрощам колористики, мене навчали в Академії-майстерні іміджу та краси «Твій стиль» м. Київ і кращі колористи м. Луцька на студії Тетяни Стадницької.

Моє завдання, як колориста, допомогти Вам правильно підібрати колір волосся відповідно до «вашої кольорової гами». Розібратися чому кожній людині підходять тільки її, певні кольори. Як їх знайти і як визначити Ваш природний колорит і кольоротип (відтінок шкіри обличчя, колір очей і т. д.). А також розповісти і запропонувати нові тенденції фарбування волосся такі як:

  • колорування
  • омбре
  • мелірування
  • балаяж
  • шатуш
  • «crazy colors» (божевільні кольори).

Якщо виникла потреба для  фарбування волосся у Луцьку, я допоможу Вам професійно підібрати фарбу, яка надасть вашому волоссю блиск, глибину кольору і збільшить їх об`єм.

Ви станете привабливими, впевненими, чарівними і навколишні люди обов’язково це помітять.

Зіткнувшись з проблемами невдалого фарбування волосся у клієнтів , я намагаюсь  не тільки виправити  колір, а застосувати  такі  методи фарбування , які мінімально шкодять волоссю.

Якщо Ви готові змінюватися, експериментувати зі своїм зовнішнім виглядом і створювати свій імідж, я буду рада Вам допомогти.