shadow Блог, колористика

Проходячи по вулицях нашого красивого міста Луцька, доводиться іноді вражатися, коли бачиш не завжди вдалі колірні гами волосся жінок. Адже волосся повинно бути як сумочка.

Воно виглядає або дешево, або дорого. Що дорогого може бути в кольорі волосся коли фарба лежить пластами, або у блондинок воно має мінімум три кольори, як веселка- жовто-оранжево – червоний. В ідеалі навіть дорога фарба не має той колір, який закладений в палітрі, він матовий. Чому це відбувається?

Домашнє фарбування. Намагаємося заощадити. Це зрозуміло, незрозуміло інше. Кожна з Вас, купивши білизну за 100$ і одягнувши її на себе, відчуває почуття гордості і гарний настрій. Ну і що, що її ніхто не бачить? Ви ж знаєте, що вона є!!! Тоді чому Ви не економите, на тому що бачать не багато, а економите на тому що бачать ВСІ?

Що ж такого поганого в домашньому фарбуванні?

Є технологія нанесення фарби (у кожного вона різна), але тим не менш, є тисячі нюансів, які знає тільки професіонал. Тому знаючи про це, не один навіть самий чудовий майстер, НЕ буде фарбувати СЕБЕ САМ!!!

Адже купуючи саму модну і дорогу фарбу Ви з неї робите супер дешеву!

Чому?

По перше, як я вже писала, є технологія нанесення.

По друге, нюанси, такі як правильно підібрані пропорції змішування, час витримки, це самі основні, зі специфічних: природний пігмент волосся, генетика, присутність сивини, структура волосини, тільки знання та використання цих факторів дозволить створити свій неповторний гарний колір. Повторююсь, цього може домогтися тільки майстер.

Про дешеві фарби я взагалі мовчу.

Хочеться відзначити “корисні поради” в інтернеті, типу змивка в домашніх умовах після невдалого фарбування, Омбре на дому, Шатуш на дому і т.д. Це по суті своїй посібник з мазохізму.

У кращому випадку волосся не розуміє за що Ви його так ненавидите, що б так знущатися над ним, в гіршому, грає похоронний марш.

Потім, після експериментів Ви біжите до майстра з шарами фарби, убитим, перепаленим волоссям і просите “вирівняти колір”.

Звичайно я докладу всі свої знання і досвід, щоб виправити результати «економного» домашнього фарбування, але на це потрібно більше часу,  терпіння та й коштів від Вас.

фарбування-волосся-в-Луцьку

Ще про “економію”, купуючи фарбу для волосся, Ви платите левову частку за бальзам, а не за фарбу. Майстри, які працюють на своїй косметиці, не піднімають ціни на неї. Це нікому не вигідно, але за ту ж ціну яку Ви заплатили за бальзам, майстер додасть необхідні компоненти у фарбу, щоб домогтися бажаного і гарного кольору. Ви платите тільки за роботу.

Ви економите на роботі?

Не питання, візьміть калькулятор і порахуйте у скільки Вам обійдеться відновлення, нарощування, та й просто “виправлення” невдалого фарбування волосся.

Ще хочеться відзначити хвору тему: пофарбував погано майстер в салоні.

Ну, так шукайте Вашого майстра!!! Адже ми весь час шукаємо хорошого лікаря, дантиста, юриста, так і майстера.

Адже не дарма кажуть: перукарів багато, майстрів мало.

І наостаннє: дорогі жінки !!! Любіть себе, плекайте!!! Заради близьких Вам людей, чоловіків!!!

І пам’ятайте найцінніший внесок людини, в самого себе!!!