shadow Блог

Ви приїхали з моря, натішившись сонечком, водою, чи побували високо в горах, засмаглі від сонця й свіжого вітру. Відпочили й набралися сил.

І щось все одно не так. Дивитеся на себе в дзеркало і розумієте, що Ваше волосся Вам зовсім не подобається.

Перукар в ЛуцькуНа відміну від Вас воно нещасне, сухе, ламке і погано розчісується і взагалі демотивує. Не спішіть братися за ножиці чи бігти в магазин й витрачати гроші на всі дорогі маски і капсули, бальзами чи шампуні.  Ми підкажемо Вам, де мешкає добра чарівниця, яка не лише вилікує Ваше посічене й знесилене волосся, а ще й зарядить особисто Вас енергією та хорошим настроєм. Цікаво? Загляньте далі…

Я добре знаю, що потрібно Вашому волоссю й чому йому так погано влітку.  Воно вигоріло, втратило колір, втомилося і потребує ніжності й розуміння. Варто трішки почаклувати над Вашою шевелюрою, і за 30 хвилин її вдасться повернути до життя. Ніби за змахом чарівної палички волосся стане живим, яскравим та шовковистим.

Магія! – скажете ви. Реальність! І чарівна паличка має форму і назву –  це глазурування волосся.

Глазурування волосся – це покриття його цукром???

Ні. Абсолютно. Глазур – це спеціальна речовина з матковим молочком та гідролізатами шовку для відновлення структури волосини.  У результаті глазурування Ваше волосся знову стане блискучим, сяючим та живим, наповненим необхідними речовинами, а також буде захищене від ультрафіолету.

процедураглазурування

5 ознак, що вашому волоссю необхідне глазурування:

  • Погано розчісується
  • Сухе
  • Стирчить як «шапка» навіть після миття
  • Пористе
  • Неживе та тьмяне

посічене 2посічене 3

Поради:

Не варто витрачати час та гроші на дорогі та неефективні процедури та препарати. Глазурування зарекомендувало себе як найефективніший спосіб відновлення структури волосини, тому для відновлення я рекомендую саме його.  Ви отримаєте 100% результат та залишитеся задоволеними, зекономите кошти та до години часу в день.

Загалом процес глазурування волосся займає приблизно 30хв.

Раджу застосовувати процедуру один раз в 3-4 тижні  залежно від стану волосся. Захисний шар глазурі тримається на волоссі довго – від 6 до 10 миттів, а це фактично місяць часу. Щодо «гаманцевого» питання, ціна глазурування волосся у Луцьку обійдеться Вам в межах 250-400грн, в залежності від степені посіченості та знесилення волосин, а також довжини і густини волосся.

Що ж Ви отримуєте в результаті:

Сяюче, здорове, важке волосся. Шовк закриває всі пористості волосини , ампули наповнюють  її мінералами, вітамінами, протеїнами, амінокислотами. Глазурування підходить  для всіх типів волосся як для фарбованого так і не фарбованого.

Хочете знати, як? Ходімо далі.

глазурування

5 кроків глазурування волосся:

  1. шампунь глибокої очистки, аби відкрити кутикулу
  2. відновлююча ампула x farm, яка відновлює волосся і глибоко проникає в волосину
  3. глазур на активаторі – вона відкриває пори і проникає у волосся заповнює пори
  4. маска після глазурування завершує процес, пом’якшує, вирівнює і закриває пори
  5. запаювання глазурі праскою для волосся

миття 2миття

Перед тим, як приступити до процедури, необхідно відкрити всі пори у волосині, тому миємо його спеціальним шампунем глибокої очистки

ампула 2ампула

Наносимо на волосся відновлюючу ампулу та розтираємо, аби речовина вступила в реакцію –з волосиною. Тривалість процедури 5-10 хв

маскаглазур

Змішуємо глазур з активатором та наносимо щіточкою по всій довжині волосся, старанно промазуючи, аби речовина потрапила на кожну волосину та обволокла її .Залишаємо на 20хв.

маска2

Миємо волосся після глазурування та наносимо спеціальну маску, яка пом’якшує волосся після процедури та закриває пористу структуру кутикули.

праска

Фінальна стадія – так зване «запаювання» волосини праскою для волосся.

результатрезультат 2

Результат: ніби за змахом чарівної палички Ваше втомлене, посічене волосся стало гладким, блискучим, наповненим силою та красою.

результат 3фінал

Якщо Ви хочете повернути життя своїй шевелюрі, довірте його професіоналу. А я подбаю про Ваше волосся з такою ж любов’ю та увагою як і Ви самі.

допісля

П.С. Відкриємо ще один секрет – насправді, фото не передає всього ефекту глазурування в цілому. Прийдіть, спробуйте, і за всього лише за півгодини переконайтеся у цьому самостійно.

П.П.С Клацніть по лінку та отримайте потрійний подарунок