shadow Блог

Кучері! У багатьох з нас вони є і ми їх цінуємо, але іноді здається, що тільки пристрасні латиноамериканки знають, як правильно носити свою кучеряву шевелюру. Проте, є підозри, що вся проблема в догляді, який ми щодня застосовуємо для нашого волосся. Саме тому, ми підібрали декілька корисних порад стилістів, які допоможуть виправити всі помилки і насолоджуватися волоссям Вашої мрії.

Ви миєте волосся неправильно

Для початку потрібно знати, що хвилясте волосся – це окремий великий світ, якому невластиві закони догляду за іншим типом волосся. Через те, що ми часто використовуємо фен, випрямлювач, шампуні з SLS, через недостатнє зволоження, Ваше хвилясте волосся втрачає свою життєву силу і перетворюється, відверто кажучи, в солому. В принципі, для кожного типу волосся кращим вирішенням проблем буде відмова від термального впливу, сульфатів і парабенів, але не завжди є можливість почати здоровий спосіб життя волосся.

На щастя, для хвилястого волосся існує чудове рішення – спеціалізована косметика, яка надасть їм необхідну життєву силу і енергію.

Ви неправильно використовуйте олійку для волосся 

Намагаючись зволожити волосся (особливо в екстремальних погодних умовах) ми забуваємо про те, як це робити правильно, а як неправильно. Більшість дівчат наносять олійку на вологе волосся. Це дуже зручно, особливо якщо у Вас мало часу – швиденько помити голову шампунем, як-небудь нанести олійку на волосся і бігти підкорювати світ. Однак, за умови нанесення на вологе волосся, олійка не може проникнути в кутикулу, цим самим не насичуючи Ваше волосся поживними речовинами. Саме тому, візьміть собі за правило застосовувати олійку на сухе волосся, зосереджуючись на кінчиках.

Ви неправильно користуєтеся масками для волосся

Маски для волосся потрібні завжди, але вони особливо актуальні в холодні пори року, коли наше волосся змагається із зовнішніми подразниками в посиленому режимі. І, на жаль, не завжди перемагають. Волосся пересихає, втрачає блиск і життєву силу, та й виглядає зовсім не привабливо. Для того, щоб їх відновити, раз на два тижні використовуйте маску для волосся, яка містить надзвичайно сильний зволожувальний компонент – кокосова олія. Після миття голови нанесіть її на волосся, надягніть шапочку для душу, замотайте все це рушничком або ж просто ляжте в гарячу ванну з піною та свічками, щоб не тільки маска почала активно працювати під дією тепла, але й Ви розслабились після важкого робочого дня. Зручно, чи не так?

Ви користуєтесь послугами недосвідченого стиліста

Гарна стрижка здатна змінити Ваше життя! Проте, найчастіше перукарі працюють з волоссям різних типів за однією схемою. Якщо зробити однакову стрижку дівчині з прямим волоссям і дівчині з кучерявим, то хтось з них вийде з салону розчарованою. Всі ми звикли, що приходячи в салон на стрижку, нам спочатку миють голову, а вже потім стрижуть, забуваючи про структуру і форму волосся. Перед процедурою завжди просіть стиліста звернути особливу увагу на природний стан Вашого волосся, адже сухими і мокрими вони виглядають зовсім по-різному. Саме тому, важливо, щоб після укладання кожне пасмо лежало на своєму місці, і кожен кучерик «світився» від щастя.

Всі ці прості правила допоможуть Вам бути не просто «дівчиною з кучериками», а зроблять Ваше волосся візитною карткою, про яку мріятимуть всі навколо.