shadow Блог

Однією з найпоширеніших проблем, яка хвилює всіх довговолосих красунь, є посічені кінчики. Постійні укладання феном, праскою, температурні перепади, розчісування довгого волосся, начісування та інші механічні пошкодження призводять до ламкості і розшарування волосся.

Полірування волосся
Посічені волосинки не підлягають відновленню. До недавнього часу вважалося, що єдиний спосіб боротьби з цією проблемою – обстригання волосся. При цьому усувається не тільки посічене волосся, але і здорове. Не кожна дівчина зважиться на такий вчинок: позбутися довгого волосся, яке відрощувала роками. На щастя, фахівці перукарської справи віднайшли альтернативний метод позбавлення від посічених кінчиків.

Процедура полірування

Полірування посічених кінчиків волосся – відносно нова процедура. Її суть полягає в ліквідації ламких, роздвоєних волосин без втрати загальної довжини. Така процедура – справжня знахідка для всіх дівчат, втомлених тривалим процесом відновлення волосся. Проводиться полірування волосся за допомогою машинки із спеціальною насадкою, яка усуває всі непотрібні волосинки, що стирчать.

Насадка для полірування волосся
Насадка для полірування волосся – найважливіший інструмент в процесі. Ним обробляють по черзі пасма, завчасно випрямлені праскою. Кожне пасмо відшліфовують 4-5 разів. Процедура займає від 15 хвилин до 1 години, залежно від довжини волосся. Шліфування абсолютно безпечне. В результаті проведення цієї процедури довжина волосся не змінюється, а посічених кінчиків практично не залишається. До того ж, волосся стає неймовірно м’яким та гладким на дотик.

В процедуру полірування волосся входить:

• очищення волосся і шкіри голови м’яким зволожуючим шампунем (як відомо, кінчик волосини починає сіктися в першу чергу від нестачі вологи);

Помити голову
• укладання волосся праскою з використанням термозахисних засобів;

полірування волосся в Луцьку

• полірування волосся за допомогою інноваційної насадки, яка зістригає з кожного кінчика не більше 3-10мм;

• нанесення на кінці захисного зволожуючої і поживної олійки для запобігання подальшого січення волосся.
Полірування проводять в середньому 1 раз на 3-4 місяці.
Після такої процедури Ваше волосся буде виглядати здоровим та доглянутим.

полірування волосся

Полірування волосся

Полірування волосся