viacheslav Блог

Ви ходите в перукарню для того, щоб Вам допомогли стати красивішим, вигідно підкреслити зачіскою Ваші сильні сторони і приховати недоліки. Адже просто підрівняти відросше волосся можна і вдома самим, але Ви звертаєтеся до фахівця, щоб він допоміг Вам створити якомога більш гармонійний образ. І це чудово працює … рівно до того моменту, коли система дає збій і черговий похід до випадкового перукаря приносить розлад і розчарування.

Так, незважаючи на те, що в салонах стрижуть професіонали, вони теж можуть помилятися, і ніхто не застрахований від того, щоб вийти з перукарні з погано зробленою стрижкою, або стрижкою, яка Вам зовсім не личить. Що ж робити? Залежно від того, як далеко все зайшло, заходи можуть знадобитися різні.

  1. Поверніться до свого перукаря

Ви прийшли додому, подивилися в дзеркало і жахнулися? Здавалося б, саме логічне, що потрібно зробити – це повернутися до майстра, який Вас постриг, і пояснити йому ситуацію.

Однак, багато знаходять цей варіант ще більш некомфортним і важким, ніж просто прийняти свою невдалу стрижку і почати думати про те, як максимально швидко відростити волосся для нової стрижки.

І це неправильно – більшість перукарів будуть тільки раді зробити все можливе для того, щоб клієнт залишився задоволений. Якщо Ви прийдете в перукарню і спокійно розповісте, що саме Вам здається невдалим швидше за все, що майстер докладе всіх зусиль для того, щоб виправити свою помилку.

        2. Попрацюйте над тим, що залишилося

Одна і та ж стрижка, може виглядати зовсім по-різному залежно від укладання. За допомогою засобів для стайлінгу можна виправити багато помилок перукаря. Занадто коротко постригли чубок? Можна прибрати її наверх і зафіксувати там за допомогою лаку або шпильки. Не бійтеся того, що при цьому ви будете виглядати незвично. Незвично – не означає погано, зрештою, хто сказав, що 5 років в одному і тому ж образі – це добре. Загалом, дерзайте, експериментуйте, дзеркало підкаже Вам, в який момент зупинитися.

  1. Придбайте пару милих капелюшків

Не треба нехтувати головними уборами. Навіть якщо з Вашої стрижкою все гаразд, вони можуть додати цікавий акцент до вашого образу і урізноманітнити його. Непогано мати кілька різних – елегантний круглий капелюшок з короткими полями, ніжний беретик, пару тюрбанів. Підійде все, що здається Вам цікавим і відверне увагу від невдалої стрижки, поки ви будете працювати над тим, як відростити шикарне волосся. Добре підібрані головні убори не виходять з моди ніколи – це стосується також шарфиків і хусток.

  1. Обзаведіться милими аксесуарами

Невдала стрижка – відмінний привід для того, щоб купити чарівні аксесуари для волосся, які існують в чудовому розмаїтті. Всілякі обідки, мініатюрні діадеми, симпатичні шпильки, банти … При вдало створеному за допомогою аксесуарів образі ніхто й не помітить недосконалості Вашої стрижки.

Якщо ці поради Вам ніколи не знадобляться – відмінно.

Але якщо все ж неприємність у вигляді невдалої стрижки або фарбування спіткає Вас, не сумуйте, це ще не вирок.

У Вас є шанс все виправити.

Мій досвід у вирішенні таких проблем здивує і порадує Вас!