shadow Услуги

Стрижка народилася з виникненням людського суспільства. Її перші ознаки – відрізання відростаючого волосся – з’явилося ще в первісному суспільстві. Якщо судити по наскальних зображеннях , що зберегли образ давньої людини, можна зробити висновок, що стрижка з’явилася набагато раніше одягу. Зовсім примітивна на початку, вона поступово змінюється в залежності від кліматичних умов, релігійних переконань та естетичних поглядів.

Перукарське мистецтво зародилося в Давньому Єгипті і продовжувало розвиватися протягом тисячоліть. Мода оформлення зачісок змінювалася не тільки з плином часу, але і змінювала тенденції виходячи з культури різних країн і народів. Дуже багато цікавих і унікальних зачісок дійшли до наших днів і більше того, не втратили своєї унікальності.

 У 1971 році англійський перукар Відал Сассун показує новий науковий метод стрижки, пропонує необмежені можливості створення різних варіантів зачіски.

Він став винахідником практичних стрижок, прості в догляді і укладанні. Він започаткував усім відому в наш час зачіску «сессон-боб».

На цьому методі ґрунтувалося моє навчання в Академії-майстерні іміджу та краси «Твій стиль», а також продовження вдосконалення майстерності в Академії перукарського мистецтва Володимира Тарасюка в м. Києві.

В наш час коли жінка соціально активна , енергійна, весь час знаходиться у русі, їй ніколи багато часу витрачати на зачіску . Стрижки ,які я пропоную нашим лучанкам є прості у догляді і вкладанні.

Техніка стрижки від Відал Сассун в наш час є актуальна і користується надзвичайним попитом.

Нажаль  цей унікальний метод стрижки у Луцьку використовує небагато майстрів.

Як що Вас зацікавила стрижка у Луцьку по техніці Відал Сассун то знайтє, що я отримую неймовірне задоволення роблячи наших волинянок чарівними, стильними і прекрасними.