shadow Блог

Зараз салони краси можна зустріти практично на кожному розі.

І з кожним днем їх кількість тільки зростає. Але при цьому жінки все частіше задаються питанням, чому при такій кількості салонів, так важко знайти хорошого майстра?

Майстра, який відразу зрозуміє, яку зачіску Ви собі хочете, а головне яка підходить саме Вам. Тому для більшості жінок відвідування нового перукаря, це як гра в рулетку.

pravylnyj-pidbir-perukarya

У моїй практиці безліч прикладів, коли жінки після відвідин горе перукарів не хотіли навіть виходити з дому і тільки після мого втручання поверталися до повноцінного життя. Це стосується як стрижки, так і фарбування волосся.

Давайте подивимося, чому перукарі допускають помилки

  • Треба розуміти, що, коли клієнт і перукар обговорюють майбутні дії майстра вони спілкуються різними мовами. Перукар на професійному, а клієнт на побутовому. Іноді виникає непорозуміння, яке виражається в незадовільному для клієнта результаті. Висновок: хороший майстер, повинен говорити на доступному для клієнта мові.
  • Не всі перукарі майстри своєї справи, або люблять свою роботу. Якщо ви бачите, що ваш перукар ставиться до своєї роботи без особливого ентузіазму, то краще відмовитися від його послуг і пошукати нового.
  • Іноді винні самі клієнти, які не можуть словами детально пояснити те чого вони хочуть, і тут хороший майстер просто зобов’язаний прийти на допомогу.

Якщо ви хочете якусь складну зачіску, то є сенс принести з собою її фото і обговорити майбутній Ваш стиль з майстром.

Тепер поговоримо про те, як вибрати собі перукаря, який все зробить так, як ви хочете

  • Насамперед варто звернути свою увагу на сам салон, в якому працює перукар. Зовнішній вигляд приміщення, інструменти майстра і застосовувана косметика безпосередньо вказують на рівень надаваних в салоні послуг.
  • Зверніть увагу на зовнішній вигляд перукаря, на його зачіску. Правильне ставлення до себе вказує на те, що і до клієнтів вони будуть ставитися відповідно.
  • Для перукаря професіонала найважливішим етапом роботи з клієнтом є підбір зачіски. Адже як би там не було, але правильна стрижка, це навичка. А ось правильний підбір зачіски, це бажання зробити свого клієнта задоволеним. Так що ваш перукар повинен підходити до цього етапу з ентузіазмом, в іншому випадку результат вас не порадує.
  • Хороший майстер в перукарні, завжди спілкується зі своїм клієнтом, в тому числі дає рекомендації по догляду за волоссям.
  • Якщо ви в салоні вперше, то не варто відразу ж радикально змінювати свій образ, навіть якщо у цього салону чудова репутація. Краще для початку, зробити укладку або підрівняти кінчики, щоб перевірити кваліфікацію перукарів цього салону.

 

Процес виконання зачіски повинен приносити вам задоволення. Справжній фахівець володіє своїм інструментом вільно, за його роботою приємно спостерігати з боку.

Якщо Ви будите дотримуватися цих рекомендацій, ми обов’язково з Вами зустрінемося!