shadow Блог

Молодість – це риса, власники якої відчувають на собі захоплені погляди оточуючих і поводяться впевнено і невимушено. На жаль, неможливо бути вічно молодим. Але виглядати молодшою і залишатися в чудовій формі цілком можливо. Важливу роль в цьому відіграє зачіска. Красиве, доглянуте волосся надасть Вашому образу свіжості.

Турбота про здоров’я волосся

Зовнішній вигляд волосся багато в чому залежить від його здоров’я. Блискуче, хвилясте волосся – запорука вдалої зачіски. Для того, щоб воно сяяло чистотою і здоров’ям, рекомендується мити голову через день. Перед тим, як використовувати засіб для щоденного застосування, слід вимити волосся з декількома краплями будь-якого лікувального шампуню. Після миття необхідно скористатися кондиціонером і бальзамом. Косметику для волосся потрібно купувати професійну і в спеціалізованих магазинах.

Сушити голову краще природним шляхом, не застосовуючи фен. Таким чином запобігається перепалювання стовбура волосини. Для сушіння можна застосовувати спеціальні абсорбуючі рушники.

Для продовження молодості волосся необхідно приймати вітаміни. Вибираючи препарати, слід уважно ознайомитися з інструкцією. Важливо, щоб в їх склад обов’язково входили вітаміни А, В і Е. Проте найкраще проконсультуватися з лікарем-дерматологом.

Як будемо стригтися?

Виглядати молодо найлегше з зачіскою, довжина якої не нижче плечей. Коротка грайлива стрижка дозволить візуально скинути відразу 3-5 років. Зачіска «до плечей» так само робить зовнішність молодшою.

Якщо волосся нижче плечей, то його краще розпускати. А злегка підкручені кінчики додадуть зачісці романтичного вигляду.

Бажаючим виглядати молодше, найбільш пасуватимуть градуйовані стрижки. Пасма такої зачіски легше укладати, але навіть і в трохи кошлатому вигляді вони виглядають досить стильно.

Градація підійде і жінкам з довгим волоссям. Вона візуально оживляє зачіску. Ще більш молодшою Вас зробить градуйована стрижка з косим чубчиком. Така зачіска, виконана шарами, робить образ ніжнішим.

Стрижка «боб» – чарівна паличка, яка допомагає приховати вік. Вона робить вигляд сміливим, і до того ж приховує зморшки на шиї, якщо вони є. Об’ємна укладка такої зачіски допомагає приховати часткове випадіння волосся. Якщо трохи підкрутити всередину кінчики, то вийде чудова вечірня укладка.

Жінкам, чиє волосся довше плечей, можна заплітати його в коси, починаючи з середини довжини. При цьому плетіння має бути вільним. Кілька прядок, які невимушено випали із зачіски, лише додадуть їй шарму. Для того, щоб виглядати мододшою тим, у кого довге волосся, рекомендується накрутити його великими локонами та надати об’єму біля коренів – така укладка чудово освіжить ваш вигляд.

Використовуючи шпильки і прикраси для волосся, важливо не перестаратися з їх кількістю. Лаконічні аксесуари для волосся додадуть зачісці більше шарму, ніж вигадливі нагромадження деталей.

Обережно, пофарбовано!

Фарбуючи волосся в колір, який є світлішим за природній, необхідно вчасно фарбувати корені, що відросли. Блондинки з темним волоссям біля коріння ризикують викликати відштовхуючий ефект такою неохайною зачіскою. Лише рівномірне фарбування зробить Вас молодшою і ефектнішою.

Любителькам мелірування, слід пам’ятати, що яскравий перехід від одного кольору до іншого візуально додає кілька років. Якщо виконати м’яке колорування в подібній кольоровій гаммі, ефект «омолодження» буде забезпечений. Це додасть образу свіжості і молодості.

Волосинка до волосинки

Укладаючи волосся, важливо пам’ятати, що легкі, невимушені пасма роблять Ваше обличчя молодшим. Волосся, міцно зафіксоване у «важковагові споруди», може, навпаки, візуально зістарити.

Для фіксації зачіски краще використовувати пінку або флюїд, які не обтяжують волосся. Відмовившись від лаків і гелів, Ваша зачіска стане грайливою, а Ви точно виглядатимете молодими і привабливими.